Jak to działa?

Proces zakupu w 10 krokach
Krok 1
Pierwszym krokiem jest wybór samochodu spośród ofert prezentowanych na stronie. W mgnieniu oka otrzymasz od nas całą dokumentację samochodu do wglądu a dodatkowo skonsultujemy się telefonicznie aby ją szczegółowo omówić.
Krok 2
Każdy egzemplarz będzie licytował się w najbliższych dniach więc ważne jest aby szybko, wspólnie, ustalić cenę za jaką chcielibyśmy go kupić. Możesz skorzystać z ceny sugerowanej bądź zaproponować własną.

Krok 3

Przed podjęciem współpracy otrzymasz od nas szczegółową kalkulację ceny w oparciu o wcześniejsze ustalenia. Po za ceną jaką jesteś w stanie zapłacić za samochód, chcielibyśmy abyś wiedział ile będą kosztować opłaty aukcyjne, transport, przygotowanie dokumentów, opłaty środowiskowe oraz jaka będzie wysokość naszej prowizji. 

Krok 4

Wszelkie ustalenia podsumujemy i na ich podstawie wygenerujemy umowę o współpracy. Przystąpienie do licytacji za naszym pośrednictwem wiąże się z obowiązkiem wpłaty zaliczki, której wysokość określa umowa. Precyzujemy kwestie związane z harmonogramem i formą płatności. Stało się! Wszelkie ustalenia poczynione, formalności dopięte – jesteśmy gotowi do przystąpienia do aukcji, która już niebawem.

Krok 5

Po wygranej aukcji, kiedy dostawca potwierdzi sprzedaż samochodu po określonej cenie, zadzwonimy z dobrą nowiną i gratulacjami.

Krok 6

Dostawa samochodu trwa zazwyczaj do 14 dni roboczych, jednak może zdarzyć się, że twój samochód przyjedzie już po 7 dniach. Samochody dostarcza nam największa polska firma transportowa. Nie musisz się martwić, że coś wydarzy się po drodze. Współpracujemy tylko z profesjonalistami a na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń, korzystamy z ubezpieczenia przewoźnika.

Krok 7

Kiedy samochód dotrze do naszej siedziby, szczegółowo sprawdzamy go pod kątem zgodności z raportem rzeczoznawcy przedstawionym na aukcji. Dodatkowo wykonujemy inspekcję obejmującą kilkadziesiąt punktów kontrolnych (w tym diagnostyka komputerowa) abyśmy byli pewni, że samochód jest sprawny i gotowy do dalszej drogi.

Krok 8

Kiedy samochód pozytywnie przejdzie cały proces weryfikacji jesteśmy gotowi aby przyjąć do Ciebie pozostałą kwotę. Po zaksięgowaniu środków wysyłamy dokumenty na Twój adres. 

Krok 9

Samochód jest rejestrowany w zależności od wybranego wariantu finansowania. Możliwe, że będziesz go rejestrował w swoim miejscu zamieszkania lub zrobi to firma leasingowa.

Krok 10

Teraz najprzyjemniejsza część transakcji – odbiór twojego nowego auta. Dokumenty, kluczyki, jeśli jest taka potrzeba, krótki instruktarz i w drogę! Do zobaczenia ponownie!

Zadzwoń do nas!

Dealerstock.pl

Kędzierzyn 14A

76-004 Sianów

Napisz do nas, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!