Dealerstock

Firma Dealerstock powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów. Spośród tysięcy rozmów i setek sprzedanych samochodów zawsze mozna było wyciągnąć jeden wniosek – zakup samochodu nie jest taki prosty jakby sie wydawał.

O ile mniej skomplikowany wydaje się zakup nowego auta u dealera, chociaż
czasami mnogość opcji może przytłaczać, o tyle zakup auta używanego może okazać się udręką. Mała dostępność samochodów, brak potwierdzonej historii serwisowej, zawiłe przepisy dotyczące importu samochodów zza granicy czy nieuczciwi sprzedawcy – to tylko niektóre z potencjalnych problemów, które możesz napotkać. Dealerstock powstał z myślą o stworzeniu miejsca gdzie te i inne problemy nie istnieją a Ty możesz wybrać samochód odpowiedni dla siebie, poznać jego mocne i słabe strony, zapoznać się z dokumentacją przygotowaną przez niezależnego rzeczoznawcę. Bez naciągania faktów, maskowania czy ukrywania czegokolwiek. Bezpieczna i uczciwa transakcja – to najważniejsza z wartości,
którą Wam dostarczamy.

Co więcej, dajemy Ci możliwość zakupu samochodu w cenie hurtowej z puli dostępnej tylko dla profesjonalnych sprzedawców, których nie znajdziesz na żadnym z portali ogłoszeniowych. Proponujemy zakup samochodu spośród najlepszych, według nas, ofert dostępnych aktualnie na stockach dealerskich w całej Europie
a jeśli nie znajdziesz nic dla siebie, wyszukamy auto zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Za całą koncepcję odpowiadam ja – Kamil Osadowski. Od początku swojej pracy zawodowej jestem związany z motoryzacją. Pracowałem dla wielu marek samochodowych ( min. Nissan, BMW, Volvo), gdzie udało mi się dostarczyć niemal 1000 nowych samochodów dla Klientów firmowych i indywidualnych, wraz
z przeróżnymi usługami towarzyszącymi zakupowi samochodu.

Od dłuższego czasu rozwijam własną działalność i z powodzeniem dostarczam swoim Klientom wyselekcjonowane samochody pochodzące ze stocków dealerów
z całej Europy. W swojej pracy stawiam na przejrzystość transakcji i uczciwość.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, proponuję kompleksowe i sprawdzone rozwiązania, które pomogą zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Korzyści z zakupu samochodu
za pośrednictwem dealerstock.pl
 1. Dostęp do samochodów od sprawdzonych, zweryfikowanych dostawców.
  Najczęściej są to dealerzy, rzadziej firmy leasingowe. Te samochody dopiero trafią
  na rynek a ich cena będzie powiększona o dużą marżę komisu lub dealera
  samochodów używanych. Naszym zadaniem jest dostarczyć Ci pewny samochód
  szybko i taniej niżeli na rynku krajowym. Niemożliwe? Sprawdź nas!
 2. Decyzję o zakupie podejmujesz na podstawie faktów i dokumentów przygotowanych przez niezależnych rzeczoznawców. Przebieg zawsze jest prawdziwy, historia serwisowa też, dodatkowo widzisz każdą rysę i dokładnie znasz słabe strony auta. Samochody nie są szykowane na sprzedaż a Ty widzisz ich stan faktyczny. Bez picowania i ukrywania wad!
 3. Transakcja jest w 100% bezpieczna. Częściowo my płacimy za Twoje auto, podejmujemy ryzyko związane z niezgodnością z opisem, zmieniającym się kursem walut, ewentualnymi uszkodzeniami. Gdyby pojawiły się niezgodności ze stanem deklarowanym szybko załatwimy sprawę i zwrócimy całość wpłaconych wcześniej środków. Nic nie ryzykujesz!
 4. Jeśli masz wątpliwości czy dany model jest dla Ciebie, nie wiesz na jaki silnik się zdecydować czy jaką wersję wyposażenia wybrać? Możesz na nas liczyć, pomożemy w wyborze odpowiedniego egzemplarza aby służył długo i bezproblemowo.
 5. Wygoda! Kwestię sprowadzenia twojego samochodu bierzemy na siebie. Załatwiamy i monitorujemy transport, dokonujemy wszelkich płatności i rozliczamy się z obowiązków związanych z ochroną środowiska. Zaproponujemy leasing na korzystnych warunkach, ubezpieczenie też. Wszystko w jednym miejscu!

Napisz do nas, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!