Masz pytania?

Poniżej lista najczęściej zadawanych pytań

Aukcja to najczęściej spotykana forma sprzedaży samochodów do klientów profesjonalnych ( pośredników, komisów). Swoje zakupy opieramy głownie na aukcjach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Ci samochód w cenie niższej niż rynkowa.

Nigdy nie mamy stuprocentowej pewności wygranej. Obecna sytuacja na rynku samochodów używanych (brak dostępności) powoduje, że nawet na aukcjach dealerów dochodzi do absurdalnych sytuacji gdzie samochody sprzedają się powyżej ceny rynkowej. Wtedy odpuszczamy taką aukcję gdyż trzymamy się zakładanej kwoty, którą ustaliliśmy wspólnie. Śledzimy setki aukcji dziennie i wiemy za ile sprzedają się konkretne modele, roczniki, dlatego staramy się racjonalnie ustawić cenę maksymalną tak aby cena była atrakcyjna dla Ciebie – kupującego, jednocześnie dawała duże szanse na wygraną.

Jeśli aukcja zakończy się niepowodzeniem, nic straconego – każdego tygodnia licytuje się kilka tysięcy aut w całej Europie, sprawdzimy je wszystkie aby znaleźć taki sam lub lepszy egzemplarz.

Takiej sytuacji życzymy każdemu naszemu Klientowi, jeśli samochód sprzeda się za mniej niżeli zakładaliśmy, całkowita kwota za samochód zostanie pomniejszona o tę różnicę.

Na każdym etapie transakcji masz wgląd do dokumentów, dokładnie wiesz co ile kosztuje i płacisz zawsze tyle za ile faktycznie udało się kupić samochód (z kosztami aukcyjnymi, transportem itp.) oraz naszą prowizję.

Jeśli zakładana kwota okaże się niewystarczająca aby wygrać licytację to zaliczkę zwrócimy w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli jednak będziesz miał takie życzenie, możemy zaliczkę zatrzymać na poczet licytacji następnego samochodu. Kiedy dostaniesz od nas informację o negatywnym przebiegu aukcji, wyślij maila z dyspozycją, jeśli zdecydujesz się na zwrot – zadziałamy błyskawicznie.

Błędy się zdarzają, czasami towarzyszą im nieszczęśliwe wypadki a wtedy sytuacja staje się nieciekawa. Rzeczoznawca może pomylić się w raporcie co do jakiegoś elementu wyposażenia, może zdarzyć się wypadek na drodze i samochód może zostać uszkodzony. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność i jeśli kupujesz samochód z nami, nawet najgorsze zdarzenia nie stanową dla Ciebie zagrożenia.

Jeśli samochód okaże się minimalnie niezgodny z opisem, na przykład nie będzie miał haka holowniczego, a według specyfikacji powinien, wtedy składamy reklamację a dostawca pokryje kosz doposażenia. Jeśli samochód przyjedzie w stanie znacznie odbiegającym od opisu w aukcji (dodatkowe uszkodzenia) i nie będzie możliwości rozwiązania tego problemu w formie reklamacji, wtedy samochód wróci do dostawcy a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów z tym związanych, jeśli będziesz miał takie życzenie zaliczka zostanie zwrócona w całości a jedyną straconą wartością będzie czas.

Trzeba mieć na uwadze, że takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami w Europie, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i dla nich, tak jak dla nas, Klient jest na pierwszym miejscu.

Dotychczas mieliśmy jeden przypadek niegodności samochodu z opisem (Audi A4 B9 -brak kamery cofania), sytuacja została rozwiązana błyskawicznie z korzyścią dla Klienta.

Nie, wszystko odbywa się bez Twojego udziału. To my zajmujemy się transportem, opłatami, ściągnięciem dokumentów. Możesz zająć się swoimi sprawami i jednocześnie być pewnym, że dzięki doświadczeniu i dużej ilości kupowanych aut mamy najlepsze stawki za transport, jednocześnie korzystając tylko ze sprawdzonych przewoźników i twoje auto bezpiecznie dotrze na miejsce.

Upraszczając, każdy przedsiębiorca wprowadzający pojazd z terytorium innego kraju zobowiązany jest do zapewnienia sieci recyklingu dla tych pojazdów oraz każdorazowego rozliczenia się z ilości sprowadzonych opon, olejów, smarów czy akumulatorów. Kary za niespełnienie tych obowiązków sięgają do 500 000 zł. Kupując samochód z nami nie musisz przejmować się tymi rzeczami, te wszystkie obowiązki spoczywają na nas, gdyż to my wprowadzamy pojazd na terytorium Polski.

Oczywiście, skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz a w maksymalnie krótkim czasie otrzymasz propozycję wprost na swojego maila. Mamy dostęp do kilku tysięcy aut tygodniowo, z pewnością jest tam twoje wymarzone auto.

Wydania samochodów realizujemy w Koszalinie. Jeśli masz życzenie aby auto przyjechało pod twój dom, daj nam znać – nie ma rzeczy niemożliwych. Chociaż zachęcamy do odwiedzin nas jak i morza, które leży kilkanaście kilometrów dalej. W tej sytuacji można połączyć przyjemne z… przyjemnym.

Kiedy tylko samochód przyjedzie zjawi się w u nas, serdecznie zapraszamy na oględziny. Możesz osobiście sprawdzić czy jest w 100% zgodny z opisem aukcji.

Tak! Możesz z nami nie tylko kupić samochód z pewnego źródła, ale również sfinansować go na korzystnych warunkach, ubezpieczyć czy zlecić wykonanie usług detalingowych takich jak korekta lakieru czy zabezpieczenie powłoką ceramiczną

Z racji tego, że do aukcji są dopuszczone jedynie podmioty, które profesjonalnie zajmują się sprzedażą aut, płatnikiem jesteśmy my. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz dostęp do aut niedostępnych nigdzie indziej, nie musisz zajmować się formalnościami związanym z wprowadzaniem samochodów zza granicy a twoja transakcja jest w 100% bezpieczna. Jedyny koszt jaki ponosisz na początku współpracy to zaliczka w kwocie ustalonej indywidualnie z Tobą, która pozwoli nam realizować umowę, jednak pamiętaj, że w przypadku niepowodzenia licytacji jest ona w całości zwrotna.

Napisz do nas, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!